مقالات و مطالبCRM یا نرم‌افزار مدیریت ارتباط با مشتری محیطی است که کار را برای مشاغل و مشتریان بسیار راحت کرده و باعث ارتباط بیشتر آنها خواهد شد.

ایجاد مزیت رقابتی، یکی از راه‌های متفاوت بودن میان رقبای موجود در بازار عرضه به شمار می‌آید که باید مشاغل به آن توجه ویژه‌ای داشته باشند. یکی از راه‌های ایجاد مزیت رقابتی، ارائه‌ی کارت مجازی است که در این مقاله به آن می‌پردازیم.

ما در این مقاله به بررسی مفهوم بازارشناسی و تاثیراتش در اهداف کسب‌و‌کار می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

در این مقاله تفاوت بین بازارداری و بازاریابی را بررسی می‌کنیم و تاثیرات آنها را در افزایش مشتری برای مشاغل مطرح کرده‌ایم تا کسب‌و‌کارها بتوانند در مسیر درستی حرکت کنند.

حفظ مشتری و راه‌های بدست آوردن آن نکته‌ای حائز اهمیت است که مشاغل کمی نسبت به آن بی توجه هستند. ما در این مقاله به پیشنهادهای ویژه‌ای برای رسیدن به حفظ مشتری می‌پردازیم.

ما در این مقاله به بررسی مزایای ایجاد باشگاه مشتریان می‌پردازیم و بهترین آن را به علاقه‌مندان معرفی می‌کنیم.

بررسی نوع رفتار و سلیقه‌ی مشتریان در ابتدای کار، امری بسیار مهم است تا کارفرما بتواند متناسب با نیازهای آنها محصولات و خدمات ارائه دهد تا به مشتریان وفادا ر تبدیل شوند.

تاثیرات بازاریابی در حرکت مثبت و رو به رشد مشاغل بسیار حائز اهمیت است که در این مقاله به بررسی آن می‌پردازیم. یکی از تاثیرات بازاریابی در کسب‌و‌کارها، جذب مشتریان بیشتر و وفادارسازی آنهاست.

در این مقاله به بررسی تاثیرات رنگ در محصولات و بسته‌بندی و رسیدن کسب‌و‌کار به افزایش مشتری بررسی می‌کنیم. رنگ‌ها در ذهن مشتریان بیشتر موثر خواهد بود.

تاثیر کارت مجازی در رسیدن مشاغل به افزایش فروش و مشتری همانند تیری در هدف است که در این مقاله به بررسی آن می‌پردازیم.