مقالات و مطالبحفظ مشتری همانند سایر اهداف کسب‌و‌کار باید از آغاز فعالیت مورد نظر کارفرما قرار داشته باشد تا بتوانند به پیشرفت چشمگیری دست یابند.

بازاریابی و تبلیغات برای هدفی مشترک در کسب‌و‌کار انجام می‌شود اما هر کدام در مرحله‌ای مشخص از زمان برنامه‌ریزی مشاغل مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ما در این مقاله به بررسی بازاریابی و انواع آن می‌پردازیم تا مشاغل درک کنند که هر یک از شاخه‌های بازاریابی مناسب مشاغلی خاص با شرایطی متفاوت است.

روابط مشتری و نوع جذب و حفظ آنها، قاعده و قانونی دارد که هر کسب‌و‌کاری به آن توجهی نمی‌کند. به همین منظور در این مقاله سعی بر این شد تا کارفرمایان را با مباحث مهم کسب‌و‌کارشان آشنا سازیم.

حفظ مشتری با رعایت اصولی معین و استراتژی‌هایی جذاب قابل دسترس خواهد بود که در این مقاله به بررسی آنها می‌پردازیم.

در این مقاله به بررسی ارتباط بین رنگ سازمانی و جذب مشتری و در کل موفقیت کسب‌و‌کار پرداخته شده است. با ما همراه باشید.

بازاریابی پارتیزانی، یکی از چندین روش متعدد بازاریابی است که معمولا مشاغل کوچک از آن در جهت بهبود وضعیت خود استفاده می‌کنند. در این مقاله به بررسی این نوع بازاریابی و تاثیراتش در روند رو به رشد کسب‌و‌کار می‌پردازیم.

بررسی محرک‌های اصلی موفقیت کسب‌و‌کار یکی از مهم‌ترین عواملی است که هر کارفرمایی باید آن را مطالعه کند تا بتواند راهی مطمئن را برای روند رو به رشدش انتخاب کند.

برنامه‌ریزی یا همان CRM نرم‌افزار یا خدماتی محسوب می‌شود که مشتریان و مشاغل را به هم نزدیک می‌کند.

ایجاد مزیت رقابتی در کسب‌و‌کار برای رسیدن به حفظ مشتری، یکی از مهمترین پارامترهایی است که توجه به آن الزامی است. در اینجا مزایای وجود مزیت رقابتی در مشاغل آمده است.