مقالات و مطالبما در این مقاله به بررسی بازاریابی و تاثیرات آن در جذب مشتری وفادار و حفظ آنها در دوره‌ی فعالیت کسب‌و‌کار می‌پردازیم.

در این مقاله به بررسی رابطه‌ی تاثیرگذار بین بازاریابی و جذب مشتری وفادار می‌پردازیم.

بازاریابی محتوایی چیست و چگونه می‌تواند به کسب‌و‌کار و رسیدنشان به اهدافی از قبیل مشتری وفادار کمک کند؟ با ما همراه باشید.

در این مقاله به بررسی مفهوم بازاریابی کارآفرینانه می‌پردازیم. بازاریابی کارآفرینانه روابط بین مشتریان و کسب‌و‌کارها را بیشتر و منسجم‌تر می‌کند.

از طرق مختلف بازاریابی، خدمات کسب‌و‌کارتان همانند کارت مجازی را به مشتریانتان معرفی کنید و پله‌های موفقیتتان را با لذت بالا روید.

بازارشناسی چیست و چه تاثیراتی در روند بهبود کسب‌و‌کار دارد؟ ما در این مقاله به توضیحات مختصری از بازارشناسی می‌پردازیم.

CRM یا نرم‌افزار مدیریت ارتباط با مشتری محیطی است که کار را برای مشاغل و مشتریان بسیار راحت کرده و باعث ارتباط بیشتر آنها خواهد شد.

ایجاد مزیت رقابتی، یکی از راه‌های متفاوت بودن میان رقبای موجود در بازار عرضه به شمار می‌آید که باید مشاغل به آن توجه ویژه‌ای داشته باشند. یکی از راه‌های ایجاد مزیت رقابتی، ارائه‌ی کارت مجازی است که در این مقاله به آن می‌پردازیم.

بررسی نوع رفتار و سلیقه‌ی مشتریان در ابتدای کار، امری بسیار مهم است تا کارفرما بتواند متناسب با نیازهای آنها محصولات و خدمات ارائه دهد تا به مشتریان وفادا ر تبدیل شوند.

تاثیر کارت مجازی در رسیدن مشاغل به افزایش فروش و مشتری همانند تیری در هدف است که در این مقاله به بررسی آن می‌پردازیم.