قوانین و مقررات

1. شرایط و ضوابط استفاده از سایت

• کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خرید خدمات از سایت امواج را دارند، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام کنند. زیرا که عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.
• پرداخت هزینه انتشار پیشنهاد ویژه ، اعلان و پیامک در سایت امواج بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران پس از اضافه شدن مرکز مربوطه به دایرکتوری موجود صورت می پذیرد.
• سایت امواج به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن‌آوری‌ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.
• خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این سایت بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی info [@] amvaj.net و يا از بخش تماس با ما درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه كتبی اخذ نمایید.
• سایت امواج هیچ‌گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می‌تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، بانكي، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و ...) نمی‌پذیرد.
• ارتباط ما با کاربران ثبت نام شده در سایت فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت و در فرم درخواست مذاکره درج کرده اند (همانند نام و نام‌خانوادگی، محل کسب‌وکار، تلفن و... ) برقرار مي‌گردد.


2. شرایط و ضوابط فروش خدمات

• از نظر حقوقی، در معاملات سایت امواج، سایت amvaj.net به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش‌دهنده پیشنهاد ویژه، اعلان و پیامک (مرکز پذیرنده) به عنوان خریدار تلقی می‌شوند.
• صاحبان مراکز کسب‌وکار می‌توانند با کلیک بر دکمه درخواست ثبت نام مراکز در بخش سامانه مراکز، آمادگی اولیه خود را با ذکر مشخصات و شماره تماس خود اعلام نمایند تا کارشناسان فروش ما با هماهنگی خودشان، آنها را بعنوان یک مرکز در سامانه ثبت‌نام نمایند.
• بلافاصله مشخصات عمومی و کانال‌های ارتباطی مرکز در وب‌سایت و اپلیکیشن امواج در معرض دید اعضای فراباشگاه (مشتریان بالقوه) قرار می‌گیرند. به همین سادگی، اکنون کاربر صاحب کسب‌وکار به فراباشگاه امواج پیوسته و انتظار می‌رود به‌زودی تعداد بیشماری مشتری به آن مرکز مراجعه نمایند.
• سپس اطلاعات ورود به سامانه برای دسترسی به کنترل پنل و منوهای مدیریت تعریف پیشنهادات ویژه، اعلانات، پیامک و گزارش گیری از طریق ارسال ایمیل، پیامک و یا تماس تلفنی نیز در اختیار آنها قرار می‌گیرد.
• صاحبان کسب و کار می‌توانند با اطلاعات ورود خود و از طریق منوی سامانه مراکز در بالای سایت وارد پنل مدیریتی خود شوند و در صورت نیاز و صلاحدید خود، آگهی پیشنهادات ویژه را با انتخاب عکس و متن و زمان اعتبار و انتشار و ...، طراحی و معرفی نمایند که برای این پروسه با توجه به تعداد روزهای مد نظر کاربر برای نمایش پیشنهاد ویژه آنها در سایت و اپلیکیشن امواج و همچنین انتشار در صفحات شبکه های اجتماعی متعلق به فراباشگاه امواج، هزینه ای محاسبه و به وی اعلام می شود که کاربر برای استفاده از این سرویس ملزم به پرداخت آن می‌باشد. پس از پرداخت هزینه توسط کاربر، ادمین های سیستم مشخصات وارد شده در آگهی پیشنهاد ویژه را بررسی می‌نمایند که در صورت صلاحدید و تایید مراتب رعایت اصول اخلاقی و مطابقت با قوانین کشور نهایتا تا یک‌روز کاری، آگهی تایید شده مطابق با تاریخ انتشار اعلام شده منتشر خواهد شد (در مورد انتشار اعلان و پیامک نیز پروسه مشابهی طی می‌شود.)
• مراکز برای انتشار همزمان چندین آگهی پیشنهاد ویژه (و اعلان و پیامک) هیچ‌گونه محدودیت زمانی و تعدادی ندارند.
• در صورتی که مرکز بنا بر هر دلیلی تصمیم به پایان دادن نمایش پیشنهاد ویژه خود در زمانی زودتر از موعد نماید، هزینه دریافت شده قابل ارجاع نخواهد بود ولی این امکان برای کاربران مراکز وجود دارد که تنها با انتخاب یک دکمه در پنل مدیریتی خود، آن‌را خاتمه دهند.
• همچنین این امکان در نظر گرفته شده که مراکز بتوانند یک آگهی پیشنهاد ویژه قبلی تعریف شده در سیستم را برای نشر دوباره کپی نمایند که این‌کار معمولاً به منظور تمدید آن صورت می‌گیرد و در نتیجه مرکز با توجه به زمان انتخابی خود برای نمایش، ملزم به پرداخت هزینه محاسبه شده بر اساس تعداد روزهای نمایش خواهد بود.
• بسیار مفتخریم که بهترین کسب و کارها، به فراباشگاه امواج می‌پیوندند.


3. شرایط ارائه خدمات

• از آنجایی که سرویس ارائه شده توسط سایت امواج از نوع خدمات می‌باشد، پس از ثبت آگهی پیشنهاد ویژه (و اعلان و پیامک) توسط مرکز و پرداخت هزینه متناسب با زمان مشخص کرده برای انتشار آن در سایت، اپلیکیشن موبایل و صفحات شبکه‌های اجتماعی متعلقه، و پس از تایید ادمین‌های سیستم، آن آگهی‌ها طبق زمان درخواستی منتشر خواهند شد.
• در صورت داشتن هرگونه سوال و یا مشکلات احتمالی می‌توانید از طریق بخش تماس با ما و یا ارسال ایمیل به info [@] amvaj.net و یا تماس یا شماره‌های شرکت با ما در ارتباط باشید.