جزئیات اخبار و اطلاعیه ها


نمایشگاه بین المللی الکترونیک، رایانه و تجارت الکترونیک (Electronics, Computer & E-Commerce) با نام اختصاری الکامپ (ELECOMP) مهمترین و شاخص ترین رویداد تجاری در زمینه محصولات الکترونیکی و کامپیوتری در کشور عزیزمان ایران است. این رویداد مهم همه ساله با حضور صاحبان کسب وکارهای مختلف و مخاطبان گسترده آن برگزار می گردد.

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی الکامپ در تهران در قالب شرکت های داخلی و خارجی و استارتاپ های متنوع در فاصله زمانی 6ام تا 9ام مرداد ماه 97 واقع در بزرگراه چمران، محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

پلتفرم فراگیر تجارت آنلاین "فراباشگاه امواج نو" بعنوان ابزاری قدرتمند برای "جذب مشتریان جدید و حفظ و وفادار سازی مشتریان موجود" و یک پل ارتباطی مابین دو گروه مخاطب میباشد، که شامل کسب و کارها و فروشندگان محصولات و خدمات (پذیرندگان) از یکطرف و مشتریان و خریداران بالقوه آن محصولات و خدمات (اعضا) از طرف دیگر با امکاناتی بی نظیر در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی الکامپ آماده است تا توانمندی خود را به عموم مخاطبان این رویداد بزرگ ارائه کند.

امواج یک باشگاه فراگیر مشتریان و یک پلتفرم مبتنی بر فضای مجازی مشتمل بر کسب و کار ها (مراکز پذیرنده) و مشتریان بالقوه آنها (اعضای حقیقی فراباشگاه) با ظرفیت نامحدود است که در آن برند ها و مراکز پذیرنده در سرتاسر ایران، انواع راهکار های اهدای جوائز خود از جمله برنامه های لویالتی و بازاریابی و تبلیغات دیجیتال خود را به کلیه اعضای فراباشگاه امواج نو ارائه و عرضه می نمایند. این فراباشگاه کارت بنیان، بر بستر سامانه نرم افزاری تحت وب "امواج" در محیط ابری طراحی و اجرا شده و هم اکنون تحت برند "امواج نو" در کشور، ثبت علامت تجاری شده است. شرکت "کشاف ارتباطات کار و سرمایه" مالکیت و مدیریت اجرای آن را بعهده دارد که از خدمات پرداخت شرکت همکار نیز بهره مند میشود.

با رونمایی این محصول و ارائه توضیحات کامل به همراه پاسخدهی به سوالات شما عزیزان و همراهان در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی الکامپ سالن 38B منتظر حضورتان هستیم.